BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Rajoni

E rëndë/ Shkoi në aeroport për të pritur djalin e tij, deputetit serb i ndodh e papritura

E rëndë/ Shkoi në aeroport për të pritur djalin e tij,

Një incident është shënuar djke në aeroportin “Nikola Tesla” në Serbi ku persona të panjohur  kanë shkatërruar makinën e kryetarit të LDP-së, Çedomir Jovanoviç dhe i janë drejtuar me fyerje.

Sipas B92, Jovanoviç ka ardhur në aeroport për të pritur djalin e tij, i cili studion në Britaninë e Madhe,  dhe teksa priste vetura e tij e parkuar jashtë është dëmtuar nga një grup të rinjsh. Ai e parkoi makinën në korsinë e ndalimit para hyrjes së godinës së aeroportit. Kur është kthyer ka gjetur pjesë të thyera të makinës, ndërsa një grup të rinjsh e kanë fyer.

“Ti e ke shitur Serbinë” , i kanë thënë personat e panjohur që i kanë bërtitur dhe e kanë ofenduar Jovanoviç teksa i është afruar makinës.

Vetëm pas kësaj, Jovanoviç pa se targat në makinë ishin hequr, fshirëset ishin thyer dhe dera ishte e këputur. Dy ekipe policie kanë kryer hetime dhe e gjithë pjesa në aeroport është nën vëzhgimin e kamerave.

 

 

 

Më të lexuarat