BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Rajoni

E rëndë/ U shfaq në shtëpinë e ish-bashkëshortes dhe tentoi ta vriste me thikë, arrestohet 46-vjeçari, me vete kishte edhe kokainë

E rëndë/ U shfaq në shtëpinë e ish-bashkëshortes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Volos të Greqisë, ku një 46-vjeçar shqiptar, është shfaqur në shtëpi ish-bashkëshortes së tij dhe me një thikë në dorë, ka tentuar të vrasë atë dhe babain e saj.

Gruaja 37-vjeçare, gjithashtu me origjinë shqiptare dhe babain i saj, arritën të dilnin nga shtëpia dhe t’i drejtoheshin komisariatit më të afërt për të denoncuar momentet e tmerrit që përjetuan.

Policia disa orë më vonë, arrestoi 46-vjeçarin. Gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, policia ka gjetur 4,77 gr kokainë, sasi që u sekuestrua.