BREAKING NEWS

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për deklaratat e forta të kryeministrit: Rama po sulmon vendet mike dhe aleate, Bashkimi Evropian është donatori më i madh në Shqipëri

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për
x

Rajoni

E tmerrshme/ 14-vjeçarja ftohet nga shoku i saj i klasës dhe përballet me të papriturën e hidhur, përdhunohet nga...

E tmerrshme/ 14-vjeçarja ftohet nga shoku i saj i klasës dhe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, Greqi ku një 14-vjeçare është përdhunuar nga 7 shokët e saj.

 Mediat greke bëjnë me dije se 14-vjeçarja është përdhunuar nga 7 persona të moshë 13 deri në 17-vjeç në një banesë të braktisur në Selanik.

14-vjeçarja është ftuar nga një shoku i saj i klasës, që të shkonte në godinën e braktisur, për të pirë një cigare teksa i tha se më të do të ishte edhe një shok i tij. Kur vajza kishte mbërritur në godinë kishte parë që aty kishte shumë persona dhe kishte tentuar të largohej, por grupi prej 7 të miturish 6 grekë dhe një shqiptar nuk e lanë dhe e mbajtën me dhunë.

Ajo në polici është shprehur se djemtë i mbyllën sytë dhe filluan ta prekin dhe më pas e përdhunuan.

14-vjeçarja ngjarjen e rëndë ia ka treguar shoqes së ngushte, e cila ka njoftuar nënën e saj dhe më pas nëna e saj ka njoftuar familjen e viktimës.

Mbrëmjen e djeshme 14-vjeçarja e shoqëruar nga nëna e saj ka bërë denoncimin në policinë e Selanikut.

7 të miturit janë arrestuar, teksa autoritetet greke po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.