BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Rajoni

E tmerrshme! Babai rreh për vdekje foshnjen 3-muajshe

E tmerrshme! Babai rreh për vdekje foshnjen 3-muajshe

Prokuroria Themelore Publike në Shkup ka sjellë Urdhër për procedurë hetimore kundër një personi 44-vjeçar, i cili gjatë dhunës familjare, e ka privuar nga jeta foshnjën e tij tre muajshe.

Nga PTHP thonë se natën në mes 25-26 shtatorit, derisa i dyshuari ka qenë në shtëpi me katër fëmijët e tij të mitur, në mesin e të cilëve edhe djali tre muajsh, këtë të fundit ka filluar ta godasë me duar dhe këmbë në trup dhe kokë.

“Në këtë mënyrë ai i ka shkaktuar disa lëndimet, të cilat më pas i kanë shkaktuar gjakderdhje dhe si rezultat foshnja ka ndërruar jetë”.

“Pasi ekzistojnë rrethana që tregojnë se i dyshuari mund të arratiset, mund të ndikojë mbi dëshmitarët, ose ta përsërisë veprën penale, prokurori kompetent ka dorëzuar propozim për masën e paraburgimit”, thonë nga PTHP. Deri tani nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje, ndërsa pritet që autoritetet të japin detaje tjera.

Më të lexuarat