BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Rajoni

E TMERRSHME/ Gjendet pa ndjenja dhe e përdhunuar një vajzë tre vjeçe, dalin detajet e para

E TMERRSHME/ Gjendet pa ndjenja dhe e përdhunuar një vajzë tre

Një ngjarje tronditëse është shënuar në kampin e refugjatëve Lesbos, në Greqi. Bëhet me dije se një vajzë 3 vjeçare është gjetur pa ndjenja në kampin Lesbos, ku po jetonte prej disa kohësh me familjen e saj.

Vajza është gjetur pa ndjenja mbrëmjen e djeshme në kampin e Lesbos pranë banjove nga një i huaj, i cili ka lajmëruar menjëherë ambulancën.

Mjeku konstatoi hemoragji dhe përdhunim të dhunshëm dhe u dërgua menjëherë në spitalin e Mytilene për ekzaminime të mëtejshme.

Vajza 3-vjeçe është fëmija e një çifti nga Afganistani. Sakaq, policia po heton në kampin e refugjatëve për të gjetur autorin e ngjarjes së rëndë që përdhunoi vajzën 3 vjeçe.