BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Rajoni

E tmerrshme/ Një gjarpër një metërsh bllokohet poshtë makinës, shoferi merr vendimin e menjëhershë dhe lajmëron anëtarët e ekipit të shpëtimit. Përfundon në servis...

E tmerrshme/ Një gjarpër një metërsh bllokohet poshtë

Nje ngjarje e pazakonte ka ndodhur ne Greqi. Një gjarpër i gjatë një metër është gjetur i bllokuar në rezervuarin e gazit të një makine në një biznes në Selanikun lindor .

Drejtuesi i mjetit, kur ka kuptuar praninë e gjarprit, ka telefonuar anëtarët e ekipit të shpëtimit dhe mbrojtjes së kafshëve.

Më pas, ekspertët e kanë ngritur makinën në një urë, për të liruar gjarprin pa u lënduar.

Më në fund, ata ia dolën dhe operacioni u kurorëzua me sukses dhe më pas zvarraniku u lëshua në mjedisin e tij natyror .

Vihet re se ky është një “ephios”, një nga gjarpërinjtë më të gjatë në Greqi dhe Evropë, megjithatë është i padëmshëm.