BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Rajoni

E tmerrshme! Piktori i jep fund jetës, zbulohen detaje të rënda, në 2013 kishte vrarë nënë e tij 

E tmerrshme! Piktori i jep fund jetës, zbulohen detaje të rënda,

Një burrë është gjetur i varur në shtëpinë e tij mëngjesin e sotëm në Greqi. Potothema shkruan se ai para se të vetëvritej shkroi tre letra, një për avokatin, një për policinë dhe një për familjarët.

Sipas mediave greke 44-vjeçari që vrau vetën ishte artist dhe një njëri i njohur për policinë greke. Kjo pasi në vitin 2013, në Ilionai, ai vrau nënën e tij të moshuar me armë gjahu. Ai tha se vrau nënën e tij sepse 61-vjeçari po përballej me probleme serioze psikologjike dhe po torturonte atë dhe motrën e tij.

44-vjeçari u dërgua në burg, por u la i lirë sërish. Pas kësaj ngjarje ai la punën si marinar në det dhe nisi të merrej me piktura, ku dhe realizoi një  karrierë të suksesshme në fushën e arteve pamore.

Më të lexuarat