BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Sport

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur shqiptar, ja kush është i riu që ishte portier në... (FOTO)

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur

Ky është 19-vjeçari Xhuliano Këllici, shqiptari që humbi jetën mbrëmjen e së shtunës në një aksident tragjik në Treviso të Italisë.Ai humbi jetën së bashku me tre miqtë e tij pasi makina me të cilën po udhëtonin ka rrëshqitur duke dalë nga rruga.

Mediat italiane shkruajnë Xhuljano jetonte në Cordignano dhe ishte pjesë e një ekipi futbolli, në rolin e portierit.

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur

Katër të rinjtë, të cilët udhëtonin me një Volksëagen ‘Polo’ po ktheheshin në shtëpi pas një mbrëmjeje me miqtë.

Makina dyshohet se rrëshqiti gjatë marrjes së një kthese në të majtë, më pas u përplas me një rrap dhe është përmbys në një kanal.

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur

Rruga e aksidentit sipas medias Il Gazzetino është një rrugë rurale dhe një vendburim aksidentesh pasi në të ka precedentë të mëparshëm të përplasjeve me humbje jete.

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur

Pas vdekjes së katër djemve, Policia Rrugore ka përfunduar hetimet dhe po përgatit një dosje për Prokurorinë Publike të Trevisos. Në pjesën e rrugës ku drejtuesi i mjetit Polo ka humbur kontrollin e mjetit duke u rrokullisur në një kanal, ka një shpejtësi të kufizuar prej 50 km/orë. Hetuesit janë në pritje të rezultateve të analizave të urdhëruara nga prokurori.

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur

E trishtë! Humb jetën në aksidentin tragjik sportisti i njohur