BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Rajoni

E trishtë! Shënohet viktima më e re në moshë nga Covid-19 në Maqedoni

E trishtë! Shënohet viktima më e re në moshë nga

Një 39-vjeçar nga Shkupi, është viktima më e re në moshë që është regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

Nga Shkupi, janë edhe 6 viktima të tjera.

Nga katër viktima janë regjistruar në Kavadar dhe Shtip, ndërkaq tre viktima në Strumicë. Nga dy viktima janë regjistruar në Prilep, në Veles, në Kriva Pallankë dhe në Manastir.

Nga një viktimë është regjistruar në Kumanovë, në Gostivar, në Negotinë, në Gjevgjeli, në Sveti Nikollë, në Radovish, në Ohër, në Kërçovë dhe në Resnje.