BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Rajoni

Ekzekutohet me plumb në kokë dhe në zemër ish-boksieri, dalin pamjet e rënda nga momenti i krimit (VIDEO)

Ekzekutohet me plumb në kokë dhe në zemër ish-boksieri,

Greqia u trondit sërish mbrëmjen e djeshme nga një krim i rëndë. Një ish-boksier 58-vjecar u ekzekutua mensës në Metamorfosi. Kamerat e sigurisë e kanë filmuar gjithë skenën e krimit.

Video-dokumentari, botuar nga stacioni televiziv Mega, tregon momentin kur boksieri 58-vjeçar bie i vdekur nga zjarri i plumbave të ekzekutorëve të tij përpara mensës në Metamorfosi.

Vrasja ndodhi menjëherë pas 22:30, kur 58-vjeçari mbërriti atje dhe u ndal me motoçikletën e tij. Pastaj, nga drejtim të kundërt, mbërriti një motor me dy persona në bord. Pasagjeri nxori armën dhe e qëlloi të paktën tre herë, një herë në gjoks dhe dy herë në kokë. Autorët më pas u larguan nga vendi i ngjarjes.

Departamentit i Vrasjeve, i cili po heton çështjen, mendon se ekzekutimi i 58 vjeçarit është bërë për larje hesapesh të krimit të nëndheshëm.