BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Rajoni

Çfarë dyshohet? “Unë e di se çfarë ndodhi atë natë por nuk mund të…”/ Babai i këngëtarit të njohur flet për herë të parë për vdekjen e të birit dhe tregon misterin që fshihet

Çfarë dyshohet? “Unë e di se çfarë ndodhi

Pas vdekjes së të riut në aksidentin me makinën e tij, ka reaguar për herë të parë, babai i reperit Mad Clip. Dimitris Anastasopulos ka bërë me dije se dinte gjithçka që kishte ndodhur atë natë dhe se nuk kishte pasur asnjë sqarim nga ana e policisë lidhur me ngjarjen e ndodhur.

“Nuk jam njoftuar nga policia, edhe pse e kam bërë denoncimin. Nuk kam përgjigje. Unë e di çfarë ndodhi natën e vdekjes, por nuk mund ta them tani. Unë e kuptoj, por nuk mund ta them tani,”-tha ai.

Hetimi i ekspertëve ka zbuluar se natën e aksidentit kishte ujë në tre vende të rrugës, vetëm disa metra nga vendi i ku dhe u përplas makina. Kjo do të thotë që gomat e Porsche për disa sekonda, por shumë kritike, humbën efikasitetin e tyre, megjithatë “autopsia” tregoi të kundërtën. Çfarë dhe hedh dyshime mbi çfarë mund ta ketë shkaktuar vdekjen e të riut, shkruajnë mediat greke.