BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Rajoni

Çfarë po ndodh? Kolona të gjata në kufi, radha me automjete shkon në disa kilometra

Çfarë po ndodh? Kolona të gjata në kufi, radha me

Festat e fundvitit po afrohen edhe pse në kohë pandemia, bashkëatdhetarët nuk ndalen.Një numër i madh kanë vendosur që festat e fundvitit t’i kalojnë në Kosovë

Madje, fluksi i madh i tyre ka shkaktuar kolona të gjata në pikat kufitare me vendet e Ballkanit. Emigrantët po presin në radhë të gjata pranë pikave kufitare.

Disa nga to janë postuar në pikën kufitare me Hungarinë, ku shihen veturat e mërgimtarëve duke pritur të kalojnë në këtë pikë.

Në rrjete sociale janë duke qarkulluar fotografi nga shumë bashkatdhetarë të cilët shihen duke pritur në kolona të gjata rrugës për Kosovë.