BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Rajoni

Çfarë po ndodh? Qytetarët mbushin sheshet në vendin fqinj, ndezin zjarre dhe përmbysin makinat (Video)

Çfarë po ndodh? Qytetarët mbushin sheshet në vendin fqinj,

Vazhdojnë të vendosen postblloqe në rrugën Konstantinoupoleos, në qendër të Selanikut , nga komuniteti rom që protestojnë për plagosjen e rëndë të 16-vjeçarit nga një oficer policie i grupit “DIAS”.

Individët janë nisur nga spitali të Hipokratit për të vënë flakën kazanëve dhe janë pajisur me shishe alkooli, gurë, tulla, hekura dhe sende të tjera me qëllim sulmin ndaj forcave të policisë.

Pak para orës 19.30 ata është përmbysur dhe vandalizuar një makinë e parkuar, pranë një koshi të djegur.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë ndërhyrje nga policia dhe njerëzit vijojnë të vënë flakën kazanëve përgjatë rrugës dhe të thërrasin parulla për të provokuar ndërhyrjen e policisë.

Më të lexuarat