BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Rajoni

Çfarë po ndodh? Serbia demonstron forcën, ekspozon arsenalin e saj të ri

Çfarë po ndodh? Serbia demonstron forcën, ekspozon arsenalin e

Serbia ka organizuar në një aeroport pranë Beogradit një stërvitje ushtarake, ku ka ekspozuar aftësitë e saj duke demonstruar forcën.

Vëmendja ishte përqendruar në sistemin e ri të mbrojtjes që i është dorëzuar nga Pekini disa javë më parë, dhe që prezantohet për herë të parë në publik. Dorëzimi i raketave të sofistikuara tokë – ajër HQ22 është një bashkëpunim dy palësh i thjeshtë dhe i zakonshëm, që nuk ka të bëjë fare me situatën aktuale në Ukrainë, sipas deklaratave të autoriteteve kineze

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç theksoi se mbrojtja serbe nuk është një kërcënim por vetëm një masë paraprake kundër sulmeve të mundshme. Por pavarësisht fjalëve të presidentit të rizgjedhur të Serbisë, Evropa shesh me shumë shqetësim riarmatimin serb. Beogardi është shumë i lidhur me Moskën për arsye historike, fetare dhe kulturore.

Më të lexuarat