BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Rajoni

FOTO/ Pasi u martua me një vajzë 50 vjet më të re gjatë Ramazanit, veprimi bankar i Kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut tërheq vëmendjen e mediave

FOTO/ Pasi u martua me një vajzë 50 vjet më të re gjatë

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re.

Sipas mediave maqedonase, kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë, ndërsa janë publikuar edhe foto të tij me bashkëshorten.

Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit, ndërsa kjo është martesa e dytë për Rexhepin, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

Ndërkohë, ‘neës33’ shkruan se më 9 maj Rexhepi ka tërhequr 1 milion euro para kesh nga Bashkësia Islame e Maqedonisë, duke shtuar se nuk është dhënë ndonjë arsyetim se ku kanë shkuar këto para dhe as pse janë tërhequr.

FOTO/ Pasi u martua me një vajzë 50 vjet më të re gjatë