BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Rajoni

Foto/ ‘Çmendet’ shoferi, del nga autobusi me një shkop dhe ndjek shoferin e automjetit përpara, ja çfarë ndodh në mes të rrugës

Foto/ ‘Çmendet’ shoferi, del nga autobusi me një shkop

Disa pamje të një shoferi të zemëruar të autobusit janë duke u shfaqur në rrjete sociale.

Sipas mediave serbe fjala është për një shofer i cili del nga automjeti i tij dhe vrapon drejt shoferit të makinës që qëndronte para tij.

Në momentin kur shoferi i autobusit u afrua me shkop në duar afër tij, shoferi i makinës tjetër vrapoi me shpejtësi për tu larguar.

Sipas mediave serbe këto pamje janë bërë në një rrugë në Beograd.

Të shumta ishin reagimet nga qytetarët të cilët disa mbështesnin këtë veprim dhe disa të tjerë e dënonin.