BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x

Rajoni

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme, fqinjët përmbyten nga stuhitë e frikshme të shiut

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme,

Prej më shumë se 10 ditësh Shqipëria po përjeton të nxehtin afrikan, ndërsa fqinjët tanë si në Kosovë, po ashtu dhe në Itali po përballen me fatkeqësi natyrore, ku stuhitë e erës dhe rrebeshi i shiut kanë shkaktuar dëme të shumta materiale.

Fotot që shihni janë bë në zonën e Niardos në Breshia të Italisë, ku stuhia e erës ka rrëzuar me dhjetëra pemë, ndërkohë që si pasojë e reshjeve të dendura të shiut janë përmbytur rrugët.

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme,

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme,

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme,

Foto/ Shqipëria ‘digjet’ nga temperaturat ekstreme,

 

Më të lexuarat