BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Rajoni

Gjykata Speciale thërret Kadri Veselin

Gjykata Speciale thërret Kadri Veselin
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli në një konferencë për mediat bëri publike sot ftesën nga Gjykata Speciale
 
Veseli bëri të ditur se do t'i përgjigjet kësaj ftese dhe para Prokurorisë Speciale do të dal me 4 dhjetor, në Hagë.
 
Veseli: Gjithë jetën kam qenë i angazhuar për të mirën e Kosovës. Këtë e kam bërë me përkushtimin më të lartë.
 
Përpjekjet e kombit për liri kanë qenë vetë jeta jonë. Duhet pranuar se lufta e drejtë e popullit tonë ka qenë e sulmuar përfundimisht.