BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Rajoni

Grekëve iu ka ardhur "në majë të hundës" qëndrimi në shtëpi/ Festojnë me birra dhe përleshen me policinë, ja çfarë ka ndodhur me qindra të rinj

Grekëve iu ka ardhur "në majë të hundës"

Në Greqi nuk po zbatohet karantina dhe rregullat e vendosura për parandalimin e përhapjes së virusit vdekjeprurës, duket që grekëve iu ka sosur durimi. Mbrëmjen e kaluar të rinjtë kanë festuar me birra dhe janë përleshur me policinë. 

Në Greqiduket që të rinjtë nuk po i binden urdhrave.Qindra të rinj në periferinë e Aghia Paraskevi në Athinë kanë dalë në shesh duke festuar me birra.

Policia paralajmëroi të rinjtë që të shpërndahen në banesat e tyre, por ata e kanë refuzur urdhrin e policisë, madje duke u përleshur me ta.

Duket se grekëve iu ka ardhur "në majë të hundës" qëndrimi në shtëpi, edhe pse kjo bëhet për të ruajtur shëndetin e tyre.