BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Rajoni

Greqia nuk gjen qetësi, regjistrohen lëkundje të forta tërmeti në Peloponez

Greqia nuk gjen qetësi, regjistrohen lëkundje të forta

Një tërmet me magnitutë 4.8 të shkallës Rihter është regjistruar në Greqi pak minuta më parë.

Mediat greke shkruajnë se epiqendra e saj ishte 11 kilometra në jugperëndim të Aegio dhe 13 kilometra në veriperëndim të Kalavrita.

Thellësia e tërmetit ishte 51 kilometra. Sipas raportimeve, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë, ndërsa deri më tani, nga të dhënat paraprake, nuk të lënduar apo dëme materiale.