BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Rajoni

Greqia shkundet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

Greqia shkundet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.55 gradë të shkallës rihter është shënuar në Greqi. Sipas të dhënave të publikuara në aplikacione tërmeti ka rënë në orën 21:55, me orën lokale në Greqi dhe ka pasur një thellësi prej 10 kilometrash.

Epiqendra ka qenë në Kavos, por është ndjerë në të zonën përreth. Nga mediat greke nuk janë raportuar dëme materiale apo në njerëz deri më tani.