Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Haradinaj i tregon muskujt Albin Kurtit: Nëse me quan hajdut, do përleshem fizikisht

Postuar: 05/09/2018 - 22:27

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shfaqur shumë i irrituar me deklaratat e bëra për të nga kundërshtarët e tij politikë, në veçanti nga udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

“Kush të dojë e kush të ka qejf, unë jam i gatshëm t’i përgjigjem. Në çdo vend të botës, nëse dikush të ofendon, edhe i përgjigjesh. Njësoj do të veproja edhe unë”, është shprehur Haradinaj në “Rubikon” në Koha televizion.

“Nuk e lejoj askënd të më ofendojë. Nuk jam hajdut dhe nuk duroj që askush të më thotë kështu”, ka thënë ai.

Haradinaj ka theksuar se është në gjendje edhe të përleshet fizikisht me këdo që e quan atë hajdut.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:51

Ish-drejtori i shërbimeve sekrete në Maqedoni, Sasho Mijallkov është arrestuar, pasi Gjykata Themelore e Shkupit i ka caktuar masën e arrestit 30 ditor.

Postuar: 20/11/2018 - 21:38

Kosova sot dështoi të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të policisë, INTERPOL.

Postuar: 20/11/2018 - 20:37

Ish-shefi i shërbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov është arrestuar gjatë mbrëmjes në Shkup.

Postuar: 20/11/2018 - 18:44

Pas konfirmimit të pranimit të kërkesës për azil të ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevsk

Postuar: 20/11/2018 - 17:15

Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski, ka fituar azil në Hungari, njoftonte sot gazeta

Postuar: 20/11/2018 - 15:58

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski ka thënë se Hungaria ka pranuar kërkesën për azil

Postuar: 20/11/2018 - 15:09

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, e ka quajtur si një fitore të madhe parandalimin e anët