BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

I ka qëndruar 5 vite pranë, zbulohet kush është djali që ‘i vodhi’ zemrën këngëtares shqiptare (FOTO)

I ka qëndruar 5 vite pranë, zbulohet kush është djali

Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. Dyshimet nisën pas fotografive të Aidës me unazë në gisht dhe burime për “Prive” zbuluan se këngëtarja është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.

Personi që i ka vjedhur zemrën këngëtares është pikërisht menaxheri i saj, Naseri, i cili prej 5 vitesh ka qenë krah Aidës në drejtimin e karrierës.

Periudha e kaluar në punë duket se i ka bindur Aidën dhe Naserin që bëjnë bashkë edhe për jetë private, përtej muzikës.

I ka qëndruar 5 vite pranë, zbulohet kush është djali

Më të lexuarat