Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I ndodh incidenti i rëndë, deputeti përfundon me këmbë të thyer, shikoni çfarë bën e dashura e tij mbi allçi

Postuar: 26/06/2019 - 13:41

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, para disa ditësh ka thyer këmbën. Këtë ai e ka bërë të ditur përmes profilit të tij në Facebook ku e ka shpërndarë edhe fotografinë. 

Ismaili përkrah fotografisë kishte shkruar se edhe me këmbë të thyer ka luajtur streetball, ndërkaq pas kësaj ka vendosur allçin të cilin ka bërë të ditur se do ta mbajë 8 javë.

E mëngjesin e sotëm, Ismaili ka publikuar në Instagram një fotografi të këmbës me allçi ku shihen disa puthje me buzëkuq.

“Ta ndreqë ditën me mëngjes, edhe kur je në sikletin më të madh”, ka shkruar Ismaili përkrah fotos, duke bërë të ditur se puthjet me buzëkuq në gipsin që e mbanë në këmbë janë nga e dashura e tij Nita Qena.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 21:29

Albin Kurti ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama i cili u shpreh pak javë më parë se Shqipëria dhe Kosova duhet të kenë një ministër shteti të përbashkët.

Postuar: 11/11/2019 - 21:15

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e ka quajtur gabim dhe të pashpjegueshëm idenë e Mi

Postuar: 11/11/2019 - 20:59

 Ditët e fundit janë shtuar zërat që Veton Surroi mund të bëhet pjesë e kabinetit të ri të A

Postuar: 11/11/2019 - 19:49

Arbitra dhe zyrtarë futbolli janë në mesin e 12 personave të arrestuar në Bosnje dhe Hercegovin

Postuar: 11/11/2019 - 19:44

Një përleshje e ashpër fizike ka ndodhur sot në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë.

Postuar: 11/11/2019 - 16:05

Qeveria serbe do të marrë hua 580 milionë euro për financimin e një sistemi metrojë në kryeqyte

Postuar: 11/11/2019 - 15:50

Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të mbijetuarve të Torturës, tash e njëzet vite është përpje