BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Rajoni

I veshur me të zeza nga “koka te këmbët”, Ramush Hardinaj bën vizitën e papritur në kufi me Serbinë

I veshur me të zeza nga “koka te këmbët”, Ramush

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot është ngjitur në këmbë bjeshkëve të bukura të Kosovës.

Me anë të një videoje në rrjete sociale, Haradinaj tregon se sot ka ecur rreth katër orë në temperatura të larta.

Në fakt Haradinaj aty ndodhej në veri të Kosovës dhe kishte menduar që të vishej i gjithi me të zeza, nga veshja tek syzet e kapuçi.

Madje ai vë në pah se është afër kufirit me Serbinë dhe përreth ka disa fshatra të banuar nga serbët.

“23 qershor 2021. Sot e kemi ecë Shalën prej ku ndahet rruga për Bistricë, prej fillimit të Kosovës, e kaluam Cerajën të gjitha këto maja. Tahs ku jemi këtu, kjo pjesë quhet Vaqan, disa vendbanime të vogla, në krah të majtë është është kufiri me Serbinë. Kemi bërë një rrugë rreth katër orë, jemi në pjesën më të bukur të Kosovës, në Shalën e Kosovës”, ka thënë Haradinaj.

Më të lexuarat