BREAKING NEWS

‘Është fake’/ Pas reagimit të fortë të Jozefina Topallit, kryeministri Rama nuk ndalet dhe nxjerr një tjetër video që po ‘çmend’ rrjetin

‘Është fake’/ Pas reagimit të fortë të
x

Rajoni

Ishte futur në terapi me oksigjen, koronavirusi i merr jetën ministrit të Mbrojtjes

Ishte futur në terapi me oksigjen, koronavirusi i merr jetën ministrit

Koronavirusi i ka marrë jetën Ministrit për Mbrojtje të të drejtave të luftëtarëve në Bosnje dhe Hercegovinë, Salko Bukkvareviç. 

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në Klinikën për Mushkëri në Sarajevë. Ai ishte shtruar në spital para disa ditëve pasi kishte rezultuar pozitiv me koronavirus.

Gjendja shëndetësore e tij u përkeqësua gjatë ditës së hënë, pas të cilës i ishte vendosur në oksigjeno-terapi, njofton portali Kliks.