BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Rajoni

“Ishte rrugë e gjatë dhe e lodhshme”, shefi i NATO-s i uron mirëseardhjen Maqedonisë së Veriut në familjen e madhe të Aleancës

“Ishte rrugë e gjatë dhe e lodhshme”, shefi i NATO-s i

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg uroi Maqedoninë e Veriut për aderimin e plotë në NATO.

Në rrjetet sociale, shefi i NATO-s i uroi mirëseardhjen Maqedonisë së Veriut dhe theksoi se qe një rrugë e gjatë dhe e lodhshme, por më në fund të gjitha mundimet dhanë rezultatet e tyre.

Duke shtuar se të gjitha proceset formale sot u kompletuan, dhe se NATO-ja është e lumtur që ka në gjirin e saj si anëtaren e 30-të këtë vend ballkanik.

Më të lexuarat