BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Rajoni

Iu duk vetja yll roku, ministri rrëmbehet nga euforia, fushata zgjedhore mori tjetër kuptim në Serbi

Iu duk vetja yll roku, ministri rrëmbehet nga euforia, fushata zgjedhore

Ministri serb për Tregti dhe Turizëm, Rasim Ljajiç në tubimin e fundit parazgjedhor në Novi Pazar dha një performancë në stilin e këngëtarëve rok duke u hedhur nga skena dhe duke u pritur nga turma para tij.

Ljajiç kryeson listën e “Novi Pazarit Europian” në zgjedhjet parlamentare që do të zhvillohen këtë fundjavë në Serbi.

Videoja e performancës së ministrit serb është bërë virale në rrjetet sociale.