BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Rajoni

“Iu përgjërova të më vrisnin”, trondit astrologia e njohur, hajdutët i grabitën 100 mijë euro

“Iu përgjërova të më vrisnin”, trondit

“U përgjërova të më vrisnin”, këto janë fjalët e astrologes në Greqi, e cila ra pre e një grabitjeje.

Dy ditë më parë hajdutët i bastisën shtëpinë dhe i grabitën të gjithë pasurinë e astrologes, Vasso Nikolaidou .

Ajo tha se grabitësit i morën 100 mijë euro dhe të gjithë florinjtë që kishte në shtëpi.

Gjithashtu mësohet se grabitësit kanë ushtruar dhunë fizike ndaj astrologes.

Në një intervistë për televizionin “MEGA” astrologia tha se ka mbetur pa asnjë qindarkë dhe se iu përgjërua hajdutëve që më mirë ta kishin vrarë se sa ta linin të gjallë dhe pa asnjë lekë në xhep.

Mediet greke raportojnë se policia po punon për arrestimin e grabitësve.

 

Më të lexuarat