Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ja Shkupi para protestës

Ja Shkupi para protestës

Postuar: 11/07/2014 - 11:54

Fotot e mëposhtme tregojnë Shkupin në prag të protestës së sotme.
 
Të gjitha rrugët janë thuajse në kontroll policor, ndërsa prania më e madhe e policisë vihet re në rrugët kryesore të Shkupit, në sheshet ku janë paralajmëruar se do të mbahen protestat nga të dy grupet, shqiptarët dhe maqedonasit, shkruan Almakos.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2019 - 12:30

Kryeministri në ikje i Kosovës Ramush Haradinaj ka përkujtuar vëllain e tij në ditën e lindjes duke u kthyer 23 vite më parë.

Postuar: 16/11/2019 - 14:56

Dy njohësit e rrethanave në Ballkan, Wolfgang Petrich dhe Edward Joseph, kanë folur për vazhdimin

Postuar: 16/11/2019 - 14:43

Ish-kryeparlamentari i Nismës, Jakup Krasniqi e ka këshilluar Lëvizjen Vetëvendosje të pranojë

Postuar: 16/11/2019 - 11:04

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital ditën e djeshme, pas shfaqjes së proble

Postuar: 16/11/2019 - 07:35

Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar dje partinë e Fatmir Limajt, Nisma se po përdor presion ndaj KQZ

Postuar: 15/11/2019 - 22:53

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për kryeministër, Albin Kurti ka ka t

Postuar: 15/11/2019 - 21:15

Një tërmet me intensitet prej 3.9 ballë sipas shkallës së Rihterit ka goditur Maqedoninë e Veriut