BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Rajoni

Ja Shkupi para protestës

Ja Shkupi para protestës
Fotot e mëposhtme tregojnë Shkupin në prag të protestës së sotme.
 
Të gjitha rrugët janë thuajse në kontroll policor, ndërsa prania më e madhe e policisë vihet re në rrugët kryesore të Shkupit, në sheshet ku janë paralajmëruar se do të mbahen protestat nga të dy grupet, shqiptarët dhe maqedonasit, shkruan Almakos.