BREAKING NEWS

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli nuk bën efekt”, shqiptari i infektuar në Itali zbulon 'sekretin' për të mposhtur COVID-in, ka dhe një apel për qytetarët  

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli
x

Rajoni

“Jam i tronditur”, kryetari i Gjilanit shkon tek shtëpia ku u vranë 5 persona dhe shpërthen në lot

“Jam i tronditur”, kryetari i Gjilanit shkon tek shtëpia ku u

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjilan, ku kanë mbetur të vrarë katër persona dhe një u vetëvra

Kryetari i Komunës, Lutfi Haziri, ka dalë në vendin e ngjarjes. Haziri është shprehur i tronditur nga kjo ngjarje, duke thënë se familja ishte shume respektuar në Gjilan.

“Është tronditës lajmi që sot ka ndodhur në Gjilan. Tragjedia që po kalojmë duhet të zbardhet. Shuarja e një familjeje është tragjedia më e madhe që mund të ndodhë. Ka qenë një familje e respektueshme, por deri këtu erdhi për shkak të problemit”, ka thënë Haziri.

Ndërkohë, Haziri ka takuar familjarët e të ndjerëve me të cilët është përqafuar dhe ka shpërthyer në lot.