BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Rajoni

Kaos në Beograd, qytetarët në rrugë kundër Vuçiç (VIDEO)

Kaos në Beograd, qytetarët në rrugë kundër

Beogradi po përjeton një natë të dytë protestash masive dhe të dhunshme.  

Edhe këtë të mërkurë nisën që gjatë pasdites grumbullimet e njerëzve që kundërshtojnë vendimin e Presidentit Vuçiç për futjen e kryeqytetit në karantinë. 

Një natë më parë pati përplasje të dhunshme përparapa parlamentit ku u plagosën policë dhe qytetarë.