BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Rajoni

Ishte planifikuar një atentat për eliminim e tij, reagon Presidenti Vuçiç dhe nxjerr prapaskenat: I kemi të gjitha detajet, autoritetet kanë lëshuar urdhër arreste!

Ishte planifikuar një atentat për eliminim e tij, reagon Presidenti

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka reaguar pas lajmit se ndaj tij ishte organizuar një atentat që ishte planifikuar të ndodhte në muajin shkurt.

Referuar përgatitjes së atentatit, Vuçiç është shprehur se një vend i BE-së ka dhënë informacione operacionale.

‘Kanë dhënë detaje dhe i falënderoj për këtë. Dyshohet se në grup janë të përfshirë njerëz nga vende të ndryshme. A  është e vërtetë, nuk mund ta them. Autoritetet po punojnë për këtë dhe i kanë të gjitha informacionet. Ai shtet i BE-së ka qenë shumë i drejtë, njerëzit tanë kanë lëshuar urdhër arresti dhe kërkime për persona të ndryshëm’, ka thënë ai.

Gjithashtu presidenti serb deklaroi se kjo mund të lidhet edhe me faktin se vendi ka bërë shumë punë në goditjen e grupeve kriminale, duke shtuar se edhe se shumë janë të interesuar për destabilizimin e Serbisë.

Më të lexuarat