BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Rajoni

Konfirmohen edhe dy raste pozitive me koronavirus, shkon në 88 numri i të infektuarve në Kosovë

Konfirmohen edhe dy raste pozitive me koronavirus, shkon në 88 numri i

Dy persona të tjerë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë, duke çuar në 88 numrin e të infektuarve.

Lajmin e bëri të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike.

Sipas njoftimit, rastet pozitive janë raste kontakti, një me vendbanim në Gjakovë dhe tjetri në Prishtinë.

Më të lexuarat