BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Rajoni

Koronavirusi në Greqi/ Surpriza të pakëndshme në shtetin fqinj gjatë 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Greqi/ Surpriza të pakëndshme në shtetin

Në Greqi është rikthyer ankthi për shkak të rasteve të reja me koronavirus që shtohen nga dita në ditë, duke paralajmëruar kështu një përkeqësim të situatës me afrimin e dimrit.

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 508 raste të reja me koronavirus dhe 8 viktima.

Që nga nisja e pandemisë në Greqi janë shënuar mbi 24 mijë të infektuar dhe 490 viktima.