BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x
BREAKING NEWS

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit, Garda merr vendimin urgjent

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit,
x
BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x

Rajoni

Krim i rëndë në familje, burri i dehur vret gruan dhe njofton policinë: Ejani se e vrava

Krim i rëndë në familje, burri i dehur vret gruan dhe njofton

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Nikaia të Greqisë. Një grua 54-vjeçare dyshohet se është vrarë nga bashkëshorti i saj brenda shtëpisë së tyre. Mediat greke raportojnë se 50 vjeçari i deshur ka njoftuar policinë në orët e para të mëngjesit duke thënë se ka vrarë gruan e tij.

“Ejani në shtëpi, vrava gruan…”, ka thënë ai. Policia ka gjetur të vdekur 54-vjeçaren, me shenja në qafë. 50-vjeçari është arrestuar në vendngjarje, ndërsa çështjen e ka marrë Departamenti i Vrasjeve. Ekspertiza do të përcaktojë shkakun dhe kohën e vdekjes së 54 vjeçares. 

Më të lexuarat