BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Rajoni

Krim në familje, 17-vjeçari i birësuar bën sherr me nënën e tij dhe e vret, arrestohet i mbuluar me gjak

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli të Italisë, kunjë djalë 17-vjeçar ka vrarë nënën e tij në një apartament në qendër të qytetit. Viktima është 61 vjeç, ndërsa i riu, djali i birësuar e ka goditur me thikë nënën e tij pas një sherri të furishëm të dëgjuar edhe nga fqinjët.

Djali i arrestuar u gjet me duart ende të gjakosura nga karabinierët, teksa mediat njoftojnë se është bllokuar menjëherë pasi policia ka ndërhyrë në vendngjarje ndërsa zjarrfikësit hynë nga dritarja.

Tragjedia ndodhi në via Rampe San Giovanni Maggiore, në zemër të zonës universitare të Napolit.

Gruaja u godit disa herë duke marrë plagë të shumta me thikë. Nuk dihet ende nëse në shtëpi përveç të dyve ka pasur edhe persona të tjerë.

Do të jetë gjithashtu thelbësore të dihet nga fqinjët nëse ka pasur mosmarrëveshje në familje që të mund të çonte në një përfundim kaq tragjik. Mes banorëve ka nga ata që thonë se kishin dëgjuar britma që vinin nga shtëpia. Sipas raportimeve nga La Repubblica, kalimtarët, të shqetësuar për britmat, thirrën 113.

Krim në familje, 17-vjeçari i birësuar bën sherr me

Krim në familje, 17-vjeçari i birësuar bën sherr me