BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Rajoni

Kur do të vendosen sanksione kundër Rusisë? Vuçiç befason me përgjigjen e tij

Kur do të vendosen sanksione kundër Rusisë? Vuçiç

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, në një komunikim për mediat është pyetur për qëndrimin e Serbisë lidhur me sanksionet kundër Rusisë, pas pushtimit të Ukrainës.

Vuçiç ka deklaruar se politika duhet të jetë politikë e përgjegjësive dhe se nuk i interesojnë spekulimet.

“Politika jonë duhet të jetë një politikë përgjegjësie, zhvillimi dhe progresi, për të parë se cilat janë interesat e vendit tonë dhe për të bërë gjithçka që është e nevojshme në përputhje me rrethanat. Nuk jam i interesuar të spekuloj nëse dhe kur do të vendosim sanksione,” tha Vuçiç.

Më të lexuarat