BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Rajoni

Kush është informatori? Vrasja makabre e 20-vjeçares në Greqi, policia bien në gjurmët e grabitësit 

Kush është informatori? Vrasja makabre e 20-vjeçares në

Hetimet për krimin në “Glyka Nera” ku u mbyt një 20-vjeçare në sy të foshnjës janë në zhvillim e sipër, ndërsa policia greke duket se është mjaft afër identifikimit të autorit.

Mediat greke raportojnë se autoritetet janë përqendruar në kërkimin e të ashtuquajturit informator, pasi është shumë e rëndësishme të zbulosh se si informacioni në lidhje me situatën financiare të pilotit arriti te autorët.

Sidoqoftë, ata ende nuk mund të thonë nëse informacioni është dhënë aksidentalisht duke krijuar dyshime të forta.

Në të njëjtën kohë, sipas të njëjtit informacion, policia ka identifikuar një kriminel karakteristikat e të cilit janë shumë të ngjashme me ato të personit të përshkruar nga piloti 32-vjeçar.

Sipas raportit, policia i ka treguar pilotit fotot e disa kriminelëve që kanë kryer grabitje në të kaluarën dhe konsiderohen mizorë.

Njëri nga këta të dyshuar përshtatet me përshkrimin e kriminelit që piloti ka dhënë. Në ditët në vijim pritet zhvillime të rëndësishme për krimin që tronditi vendin fqinj.