BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Rajoni

Lajm fantastik nga shteti fqinj, shënohet dita e tretë pa raste të reja me koronavirus

Lajm fantastik nga shteti fqinj, shënohet dita e tretë pa raste

Në Mal të Zi prej disa ditësh nuk ka raste të reja të infektuar me koronavirus.

Prej fillimit të pandemisë në Malin e Zi janë regjistruar gjithsej 321 persona të infektuar.

Rastet më të shumta janë shënuar në Podgoricë, 163 raste, pastaj në Tuz 37, në Tivar 23 dhe në Ulqin 22 raste, ka njoftuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Malit të Zi.