BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Rajoni

Lajme aspak të mira nga Greqia, ja sa raste të reja me COVID-19 janë regjistruar 24 orët e fundit

Lajme aspak të mira nga Greqia, ja sa raste të reja me COVID-19

Në 24 orët e fundit, Greqi ka konfirmuar 1,388 raste të reja me koronavirus.

Po ashtu, në bazë të të dhënave të publikuara nga autoritetet Shëndetësore, brenda ditës kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 84 persona.

Njoftohet gjithashtu se në njësinë e kujdesit intensiv ndodhen 549 pacientë të intubuar, nëntë persona më shumë, krahasuar me një ditë më parë.