BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Rajoni

Lëkundjet ikin nga Adriatiku, tërmeti me magnitudë 4.5 godet ishullin e njohur grek (Harta)

Lëkundjet ikin nga Adriatiku, tërmeti me magnitudë 4.5 godet

Pasditen e sotme një tërmet me magnitudë 4.5 të shkallës Rihter, ka goditur Greqinë.Tërmeti  ka qenë me magnitudë 4.5 dhe është lokalizuar me epiqendër 35 kilometra në jug të Chanias në Greqi në orën 15:35.

Ky është tërmeti i tetë radhazi i ndjerë në zonën e Kretës në Greqi gjatë këtyre 31 orëve të fundit.