BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Rajoni

Lufta me Covid-19 / Vjen lajmi i mirë nga Maqedonia e Veriut

Lufta me Covid-19 / Vjen lajmi i mirë nga Maqedonia e Veriut

Shënohet numri më i ulët i rasteve të reja me COVID në Maqedoninë e Veriut që prej disa javësh.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer vetëm 1 176 teste të dyshuara për COVID dhe prej tyre 387 kanë rezultuar pozitivë, ose 33 për qind e testeve të kryera.