Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Marshi përkujtimor në nderim të viktimave të "Charlie Hebdo", e pranishme edhe Presidentja Jahjaga

Marshi përkujtimor në nderim të viktimave të "Charlie Hebdo", e pranishme edhe Presidentja Jahjaga

Postuar: 09/01/2015 - 21:32

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, do të jetë e pranishme në Marshin Përkujtimor në nderim të viktimave të revistës satirike "Charlie Hebdo", të cilët u vranë barbarisht nga dy terroristë.
 
 "Në emër të qytetarëve të Kosovës, të dielën do të marrë pjesë në Marshin Përkujtimor në Paris, në nderim të viktimave", është shprehur Jahjaga.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 15:08

Ramush Haradinaj një ditë pas dorëheqjes së tij nga posti i kryeministrit, ka zgjedhur që të kalo

Postuar: 20/07/2019 - 14:51

Anëtari i Kryesisë së PDK në Prishtinë, Bujar Cakolli, ka lëshuar akuza në drejtim të Ramush Ha

Postuar: 20/07/2019 - 14:47

Ashtu sikurse Vuçiç në Serbi, edhe Lista Serbe në Kosovë e ka quajtur dorëheqjen e Ramush Harad

Postuar: 20/07/2019 - 14:06

Ramush Haradinaj, ditën e djeshme dha dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës.

Postuar: 20/07/2019 - 12:03

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, në një konferencë të thirrur për media, po flet për Gjykatën