BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Rajoni

Mbi 2 mijë persona të infektuar me koronavirus sot në Greqi, ja si paraqitet situata

Mbi 2 mijë persona të infektuar me koronavirus sot në Greqi, ja

Sot në Greqi janë regjistruar 2,151 raste me Covid-19, ndërsa 87 qytetarë e kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19.

Me shtimin e shifrave të ditës së sotme në Greqi, që prej fillimit të pandemisë janë regjistruar në total 1,902 viktima. Ndërkohë që prej fillimit të emergjencës shëndetësore deri më tani janë shënuar të 97,288 infektuar.

Në Greqi kanë fituar betejën me Covid-19, 9,989  persona sakaq në gjendje të rëndë për jetën janë 597 të tjerë.