BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x

Rajoni

“Mbylla sytë dhe prita të vdisja”/ U përdhunua nga ish-bashkëshorti shqiptar, e reja rrëfen tmerrin me të cilën u përball

“Mbylla sytë dhe prita të vdisja”/ U përdhunua nga

Detaje të rëna janë zbardhur nga rasti i abuzimit seksual i 28- vjeçares në Greqi nga ish-bashkëshorti shqiptar. E reja ka rrëfyer momentet kur është abuzuar dhe dhunuar nga 33- vjeçari. Ky i fundit ka treguar në Prokurori se kishte ndërmend ta dhunonte që ajo të mos merrte pjesë në pagëzimin e fëmijës së tyre 2 vjeç.

Siç tregoi 28-vjeçarja, në fakt kjo nuk ishte hera e parë që ajo ishte viktimë e abuzimit nga bashkëshorti i saj i larguar, i cili në mëngjesin fatal e kërcënoi se do ta hidhte në Istmus.

Mbylla sytë dhe prita të vdisja”- deklaroi gruaja, raporton Irafina.gr

Avokati i 28-vjeçares ka folur për “Society Hour MEGA” lidhur me ngjarjen. Ai ka treguar se klientja e tij është mirë fizikisht por psikologjikisht nuk është mirë.

Ajo është më mirë fizikisht, fotografia e saj klinike po përmirësohet dhe duket se ka pasur një atak të rëndë. Psikologjikisht nuk është mirë. Ne jemi në pritje të përfundimit të hetimit kryesor. Edhe pas ndarjes ka pasur një lidhje, e cila nuk është raportuar dhe kjo ka qenë edhe arsyeja e ndarjes. Ata 6 muajt e fundit nuk kanë jetuar bashkë”, u shpreh Christina Panagi.

“Fëmijët e panë të rrahur, ajo u dha një justifikim dhe kjo në një qytet të vogël, transmetohet drejtpërdrejt. Gruaja nuk e kishte denoncuar ngjarjen nga frika e pranisë së fëmijëve. Ajo po i kërkonte divorcin dhe kjo ishte arsyeja që ata po grindeshin. Është një nënë shumë e ëmbël, punon dy punë për të mbajtur fëmijët e saj”, përfundoi dëshminë avokatja.

33-vjeçari shqiptar tërhoqi zvarrë ish-bashkëshorten e tij në shtëpinë e prindërve në Korint ku e përdhunoi. 28-vjeçarja nënë e dy fëmijëve ndodhet në spital me lëndime të rënda në fytyrë dhe rrezikon një shkëputje të retinës.