BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Rajoni

"Më vjen turp që jam gjallë"/ Rrëqeth 19-vjeçarja që i shpëtoi aksidentit tragjik: Të gjithë jemi vrasës....

"Më vjen turp që jam gjallë"/ Rrëqeth

Pas aksidentit tragjik ku dy trena u përplasën në Greqi, një prej të mbijetuarve ka rrëfyer detaje të reja rreth ngjarjes.

19-vjeçarja Vasiliki, studentja e Fizioterapisë, po udhëtonte me të dashurin e saj në tren kur ndodhi përplasja. Ajo është tepër e indinjuar me atë që ka ndodhur dhe i vjen turp që ka mbijetuar.

Vasiliki ndodhej në vagonin e mensës në momentin e përplasjes dhe u shpëtua kur ajo dhe i dashuri i saj gjetën një vrimë në tokë dhe zbritën prej saj.

Vajza thotë se për sa kohë askush nuk merr përgjegjësinë për atë që ndodhi, të gjithë janë fajtorë dhe vrasës.