BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Rajoni

Mutacioni britanik i Covid i afrohet Shqipërisë, mjeku jep lajmin e keq

Mutacioni britanik i Covid i afrohet Shqipërisë, mjeku jep lajmin e

Mësohet se është shënuar viktima e parë nga mutacioni britanik në Maqedoninë e Veriut. Lajmi u bë i ditur në rrjetin social “Tëitter” nga mjeku Goran Kungulovski.

Ndërkohë sipas “Deutsche Ëelle” bëhet fjalë për persona të infektuar nga Shkupi dhe Ohri.

Më herët mutacioni i ri britanik u konfirmua tek një 46-vjeçar nga Shkupi, por që është shëruar.