Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Rajoni

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare bën ndryshimin drastik në pamjen e saj, duket shumë më e re dhe seksi (FOTO)

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga i ka surprizuar të gjithë me ndryshimet e fundit që ka bërë në pamjen e saj. Në shfaqjet e saj të fundit në publik Jahjaga është shfaqur shumë më e re.

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare

Pas mbarimit të mandatit të saj si president, Jahjaga është aktiviste dhe ftohet në mbarë botën.

Ish-ushtarakja pas ndryshimeve në pamje duket se nuk ka lidhje me ish-presidenten apo ushtaraken, Jahjaga është rinuar tërësisht me disa kilogramë më pak dhe me flokët e shkurtra, duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim në ekran.

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare

Na bëri të fërkojmë sytë/ Ish-presidentja shqiptare