BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Rajoni

Nata me fund tragjik, 32-vjeçari grek shpjegon konfliktin e fundit që kishte me bashkëshorten e tij Caroline

Nata me fund tragjik, 32-vjeçari grek shpjegon konfliktin e fundit

Babis Anagnostopulos ka treguar si ka nisur konflikti natën që vrau bashkëshorten e tij, 20-vjeçaren Caroline Crouch. CNN.gr shkruan se gjatë rrëfimit të tij të polici ai ka ndërtuar edhe dialogun e fundit që kishte me 20-vjeçaren, para se ta vriste atë.  

Caroline: Çfarë bëre atje? Si e mbani në atë mënyrë? Do të binte. A e patë çfarë ndodhi?

Piloti: Asgjë nuk ka ndodhur. Qetësohu.

Caroline: Sigurisht që ndodhi. Ju nuk po i kushtoni vëmendje aspak. Ti je babai. Më jep fëmijën.

Piltos: Jo, nuk të jap ty.

Caroline: Ma jep.